Fluitschema

Om alle thuiswedstrijden van een scheidsrechter te voorzien is een schema opgesteld welke naar je aanvoerder is gemaild. Op deze pagina is van alle thuisspeelwedstrijden te zien door welk team ze worden gefloten.

Per team/persoon:
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Locatie
2020-01-28 19:00 UvO DS 6 VONO DS 2 UvO HS 4
2020-01-28 19:00 UvO HS 2 VONO HS 2 UvO DS 2
2020-01-28 21:00 UvO DS 2 De Spuyt DS 2 UvO HS 2
2020-01-28 21:00 UvO HS 4 Netzo HS 6 UvO DS 6
2020-02-08 15:00 UvO DS 5 Albatros DS 6 UvO DS 4
2020-02-08 15:00 UvO DS 7 SVU DS 9 UvO DS 6
2020-02-08 15:00 UvO HS 4 V.C. Waterland HS 3 UvO DS 6
2020-02-08 17:00 UvO HS 3 K.V.A. HS 4 UvO DS 3
2020-02-08 17:00 UvO DS 6 WEST! DS 3 UvO DS 7
2020-02-08 17:00 UvO DS 4 US DS 9 UvO DS 5
2020-02-08 19:00 UvO DS 3 Armixtos DS 5 UvO DS 4
2020-02-08 19:00 UvO DS 2 Volamos DS 2 UvO HS 3
2020-02-18 19:00 UvO HS 2 VV Amsterdam HS 6 UvO HS 1
2020-02-18 19:00 UvO DS 6 K.V.A. DS 5 UvO HS 4
2020-02-18 19:00 UvO DS 3 Albatros DS 3 UvO DS 2
2020-02-18 21:00 UvO DS 2 SVU DS 3 UvO DS 1
2020-02-18 21:00 UvO HS 4 Arena HS 4 UvO HS 2
2020-02-25 19:00 UvO DS 3 Abcoude DS 1 UvO HS 1
2020-02-25 19:00 UvO DS 5 CTO 70 Volleybal DS 3 UvO DS 2
2020-02-25 19:00 UvO HS 4 Netzo HS 7 UvO DS 7
2020-02-25 21:00 UvO DS 7 Xenon DS 3 UvO HS 4
2020-02-25 21:00 UvO DS 2 Albatros DS 2 UvO DS 1
2020-03-10 19:00 UvO DS 3 Volamos DS 1 UvO DS 5
2020-03-10 19:00 UvO DS 6 Volamos DS 5 UvO DS 7
2020-03-10 19:00 UvO HS 2 Volamos HS 4 UvO HS 3
2020-03-10 21:00 UvO HS 3 De Spuyt HS 5 UvO HS 2
2020-03-10 21:00 UvO DS 7 K.V.A. DS 6 UvO DS 6
2020-03-10 21:00 UvO DS 5 Armixtos DS 8 UvO DS 3
2020-03-10 21:00 UvO DS 4 CTO 70 Volleybal DS 1 UvO DS 1
2020-03-19 21:00 UvO HS 4 Zipangu HS 2 UvO HS 1
2020-03-24 19:00 UvO DS 4 Armixtos DS 6 UvO DS 2
2020-03-24 19:00 UvO HS 2 Armixtos HS 4 UvO HS 1
2020-03-24 19:00 UvO HS 3 Arena HS 1 UvO HS 4
2020-03-24 21:00 UvO HS 4 K.V.A. HS 6 UvO DS 4
2020-03-24 21:00 UvO DS 2 US DS 6 UvO HS 3
2020-04-07 19:00 UvO DS 6 SVU DS 6 UvO DS 5
2020-04-07 19:00 UvO HS 3 Netzo HS 4 UvO HS 2
2020-04-07 21:00 UvO HS 2 US HS 6 UvO DS 1
2020-04-07 21:00 UvO DS 7 VV Amsterdam DS 9 UvO DS 6
2020-04-07 21:00 UvO DS 5 V.C. Waterland DS 1 UvO HS 3
2020-04-08 21:00 UvO DS 4 Smashing 72 DS 4 UvO DS 5
2020-04-23 21:00 UvO DS 4 SVU DS 4 UvO DS 2
2020-04-28 19:00 UvO HS 3 Xenon HS 2 UvO HS 4
2020-04-28 19:00 UvO DS 5 WEST! DS 2 UvO DS 7
2020-04-28 19:00 UvO DS 3 K.V.A. DS 4 UvO DS 4
2020-04-28 21:00 UvO DS 4 SVU DS 4 UvO DS 3
2020-04-28 21:00 UvO HS 4 Xenon HS 3 UvO HS 3
2020-04-28 21:00 UvO DS 7 SVU DS 7 UvO DS 5